Христинівська міська рада
Христинівський район, Черкаська область

ПРОТОКОЛ № 5 ЗАСІДАННЯ МІСЦЕВОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ від “17” березня 2020 року

 ХРИСТИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ПРОТОКОЛ   № 5

ЗАСІДАННЯ   МІСЦЕВОЇ КОМІСІЇ

З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА

НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

від “17” березня 2020 року

ПРИСУТНІ:

Заступник голови комісії         

 Валюк В. Г.

Перший заступник голови райдержадміністрації

Секретар комісії

Притула В.В

Начальник відділу містобудування, архітектури, цивільного захисту, оборонної роботи та захисту довкілля управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури, цивільного захисту та довкілля райдержадміністрації.

     
     

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ:

Рябоконь І. В.

Начальник управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури, цивільного захисту та довкілля райдержадміністрації

Невшупа М. М.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Щербина В. М.

Начальник РС УДСНС України у Черкаській області.

Кравчук В. В.

Головний лікар КНП «Христинівська ЦРЛ»

Кириленко С. В.

Завідувач Христинівського лабораторного відділення Державна установа «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ в Україні»

Марченко Л. В.

 

Коваленко С.С.

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації

Начальник Христинівського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області

Ісакова С. П.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Калініна О. Л.

Головний лікар КНП «ЦПМСД» Христинівського району

Ненахов С. В.

 

Громов В.А.

Поворознюк О. Ф.

Лисинчук І. М.

Начальник Христинівського відділення поліції Уманського відділу поліції ГУНП у Черкаській області

Директор Христинівського виробничого управління житлово- комунального господарства

Майстер внутрішньо-домової служби Христинівського відділення ПрАТ «Уманьгаз»

Керівник Христинівського РЕМ ПАТ "Черкасиобленерго"

 

 

ЗАПРОШЕНІ:

Пилипишин С. П.

Керівник апарату райдержадміністрації

Бордун А. В.

Федичканич Л. І.

Гуральник М.М.

 

Наконечний М.М.

Петрук О.А.

 

 

Яковенко С.В.

 

Піддубняк Н.В.

 

Сімоник В. О.

 

Маріщак Т. О.

 

Крижанівська Т.О.

 

 

 

Білоус М. В.

Кравченко А.П.

Голова Христинівської районної ради

Заступник голови Христинівської районної ради

Тимчасово виконуючий обов'язки керуючого справами виконавчого апарату Христинівської районної ради

Міський голова міста Христинівка

Заступник начальника управління містобудування, архітектурии, житлово-комунального господарства, інфраструктури,

цивільного захисту та довкілля райдержадміністрації

Головний спеціаліст режимно-секретної та мобілізаційної роботи апарату Христинівської райдержадміністрації

Начальник служби у справах дітей Христинівської райдержадміністрації

Головний спеціаліст відділу організаційної роботи та документообігу апарату Христинівської райдержадміністрації

Завідувач відділення соціальної служби для сімї дітей та молоді

Начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Христинівського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області

Директор Христинівського районного споживчого товариства

Директор продовольчого ринку Христинівського районного споживчого товариства

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про введення додаткових обмежувальних заходів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території Христинівського району.

СЛУХАЛИ:

Валюка В.Г., який доповів поточну інформацію про стан розповсюдження коронавірусної інфекції (COVID-19) на території України  та необхідність введення додаткових обмежувальних заходів на території Христинівського району. Ознайомив присутніх зі змістом постанови КМУ №211 від 11.03.2020 року «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», яка передбачає введення на всій території України карантинного режиму на термін із 12 березня по 03 квітня 2020 року та постановою КМУ №215 від 16 03.2020 року  «Про запобігання поширеню на території України гострої респіраторної  хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Під час виступу запропонував на сесії районної ради 18.03.2020 додатково передбачити кошти для збільшення в двічі фонду оплати праці для медичних працівників, що будуть безпосередньо задіяні у разі захворювання людей в Христинівському районі на гостру респіраторну  хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

 

 

ВИСТУПИЛИ:

          Кравчук В. В. запропонував висвітлити додатково інформацію про поширення гострої респіраторної  хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та карантинні правила поводження в місцевих періодичних виданнях. Запропонував тимчасово, на період карантинного режиму, припинити проходження планових медичних оглядів.

Пилипишин С. П. повідомив про перехід ряду структурних підрозділів райдержадміністрації на режим надання онлайн послуг з використанням телефонного зв’язку також повідомив інформацію про перелік установ, що вже надають послуги віддалено, а саме: управління соціального захисту населення, Христинівський відділ обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області, ПАТ "Черкасиобленерго" Христинівський РЕМ, Христинівське відділення ПрАТ «Уманьгаз» ,  виніс пропозицію для служби у справах дітей райдержадміністрації та відділеню соціальної служби для сім’ї дітей та молоді  мінімізувати виїзди з метою обстеження умов проживання категорійних сімей.

Петрук О. А. ознайомила із постановою КМУ №215 від 16.03.2020 року «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211», винесла пропозицію про необхідність прийняття обмежень для перевізників району.

Коваленко С. С. повідомив інформацію про наявні дизенфікуючі засоби, що можуть бути використані з метою запобігання поширеню на території Христинівського району гострої респіраторної  хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та повідомив про необхідність тимчасового припинення роботи промислових магазинів, продовольчого ринку в місті Христинівка та інших населених пунктах району.

Білоус М.В. повідомив про готовність вжити ряд дій з метою запобігання поширеню на території  Христинівського району гострої респіраторної  хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, а саме припинення роботи ринку, промислових магазинів та забезпечення дизенфікуючими засобами продовольчих магазинів товариства. Припинення роботи ринку запропонував провести з 12-00 18.03.2020 року.

             

 Прийняті рішення:

 1. На час дії карантину та до скасування обмежувальних заходів, тимчасово зупинити роботу підприємств, установ, організацій і закладів, незалежно від форм власності та підпорядкування, розташованих на території Христинівського району, а саме: магазини непродовольчої групи товарів, бібліотеки, комп’ютерні клуби та інших культурних і розважальних закладів; дитячі розважальні центри та клуби, майданчики, у тому числі спортивні тренажерні зали;  продовольчий ринок та його торгові ряди; заклади громадського харчування, бари, клуби, кафе, дискотеки тощо з 17.03.2020., а продовольчих ринків району з 12-00 18.03.2020.
 1. Підприємствам, установам, організаціям та закладам усіх форм власності, які в період карантину продовжують роботу невідкладно організовувати посилений дезінфекційний режим, шляхом здійснення періодичного вологого прибирання приміщень (ручок дверей, перил тощо) з використанням дезінфекційних засобів та встановлення у приміщеннях засобів для дезінфекції рук, забезпечити робочий режим з обмеженням кількості осіб, що можуть перебувати одночасно в межах одного приміщення (не більше 10 осіб).
 2. Рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій, органам місцевого самоврядування та решті закладів району:

-   розглянути можливість запровадження режиму дистанційної роботи;

-   внести зміни в роботу абонентських відділів;

-   надавати працівникам щорічну основну відпустку незалежно від затвердженого графіка відпусток, а також соціальну та додаткову відпустки, за їх наявності;

-   надавати працівникам відпустку без збереження заробітної плати, що надається працівникові в обов’язковому порядку;

-   надавати працівникам відпустку без збереження заробітної плати за згодою сторін строком на 15 календарних днів.

 1. Релігійним організаціям, громадам проводити богослужіння, обряди, тощо дистанційно.
 2. На час дії карантину на усій території України для структурних підрозділів  райдержадміністрації, а саме для:

Управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури, цивільного захисту та довкілля;

Фінансового управління;

Управління соціального захисту населення;

Відділ освіти, культури, молоді та спорту;

Архівного відділу;

Служби у справах дітей;

Відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації:

- скасувати проведення особистих прийомів громадян посадовими особами райдержадміністрації;

- утримуватись від проведення щотижневих нарад, засідань, семінарів, конференцій та інших заходів;

-   рекомендувати громадянам оформляти звернення письмово та направляти їх поштою.

6.      Мешканцям Христинівського району уникати місць масового скупчення людей та використовувати дезінфікуючі засоби і спеціальні маски для захисту органів дихання.

7.     Відповідно до постанови КМУ 215 від 16.03.2020 року на території Христинівського району заборонити з 12 год. 00 хв. 18 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у міському та районному сполученні (крім перевезення легковими автомобілями).

 1. Керівникам комунальних некомерційних підприємств галузі охорони здоров’я вжити ряд обмежувальнх заходів на період нестійкої епідемічної ситуації із захворюваності на коронавірусну інфекцію COVID-19:
 • розрахувати додаткову потребу в коштах для забезпечення подвійного фонду оплати праці працівникам, що будуть безпосередньо задіяні в разі прояву коронавірусної інфекції COVID-19 в Христинівському районі;
 • заборонити відвідувачам або внести корективи в режим відвідування хворих;
 • тимчасово припинити проведення планових заходів з госпіталізації та планових операцій, крім термінових та невідкладних;
 • проаналізувати загруженість та потужність закладу на випадок появи коронавірусної інфекції COVID-19 в Христинівському районі;
 • забезпечити можливість безперешкодного проведення призивної компанії з урахуванням вимог карантинного режиму;
 • тимчасово перенести проходження планових медичних оглядів до завершення карантинного режиму;
 • забезпечити збереження майна, наявність медичних препаратів та готовність до оперативного реагування.
 1. Христинівському відділенню поліції Уманського відділу поліції ГУНП у Черкаській області вжити заходи спрямовані на ліквідацію випадків стихійної торгівлі та виконання постанови КМУ  від 11 березня 2020 р. № 211 (зі змінами КМУ  від 16.03.2020 №215) та рішень даного протоколу.
 2. Управлінню містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури, цивільного захисту та довкілля райдержадміністрації, Христинівському лабораторному відділенню Державна установа «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ в Україні», Христинівському управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, КНП «ЦПМСД» Христинівського району, КНП «Христинівська ЦРЛ» забезпечити висвітлення інформації про карантинний режим в Христинівському районі та розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 в місцевих періодичних виданнях та на офіційному сайті Христинівської райдержадміністрації.
 3. Оприлюднити зміст протоколу шляхом висвітлення на офіційному сайті Христинівської райдержадміністрації на електронну адресу органам місцевого самоврядування для організації його виконання.
 4. Рішення вступає в силу 17.03.2020 року.

 

                                                           

    Рішення прийнято одноголосно

 

Заступник голови комісії -

перший заступник голови                                                           Володимир ВАЛЮК

Секретар комісії                                                                          Василь ПРИТУЛА

 « повернутися до списку оголошень