Христинівська міська рада
Христинівський район, Черкаська область

Оголошення

Обговорення детального плану території частини кварталу житлової та громадської забудови в межах вул. Першотравнева – В.Чорновола – Небесної Сотні з метою будівництва прибудови магазину до садибного житлового будинку в місті Христинівка по вул. В.Чор

Дата створення: 20:12 01.03.2019

Христинівська міська рада повідомляє про проведення громадських слухань з метою обговорення проекту “ Детального плану території частини кварталу житлової та громадської забудови в межах вул. Першотравнева – В.Чорновола – Небесної Сотні з метою будівництва прибудови магазину до садибного житлового будинку в місті Христинівка по вул. В.Чорновола, 30/59. ”, яка перебуває в приватній власності гр. Подолян Л.Г.

Навчанння

Дата створення: 15:09 22.02.2019

Обговорення проекту “ Детального плану центру міста Христинівка в межах вул. Ювілейна – Шевченка – Небесної сотні – Наконечного – П.Сагайдачного ».

Дата створення: 20:07 24.01.2019

      Христинівська міська рада повідомляє про проведення громадських слухань з метою обговорення проекту “ Детального плану центру міста Христинівка в межах вул. Ювілейна – Шевченка – Небесної сотні – Наконечного – П.Сагайдачного ».

Обговорення проекту “ Детального плану частини кварталу житлової та громадської забудови в межах вулиць В.Чорновола – Святотроїцька – Ярослава Мудрого міста Христинівка

Дата створення: 21:02 29.12.2018

Христинівська міська рада повідомляє про проведення громадських слухань з метою обговорення проекту “ Детального плану частини кварталу житлової та громадської забудови  в межах вулиць В.Чорновола – Святотроїцька – Ярослава Мудрого  міста Христинівка з метою будівництва групи малоповерхових багатоквартирних житлових будинків на комунальній земельній ділянці для будівництва і обслуговування багатоповерхового житлового будинку в місті Христинівка Черкаської області ”, яка перебуває в довгострокові оренді Корпорації « Житлобуд-1».