Христинівська міська рада
Христинівський район, Черкаська область

Оголошення

проведення громадських слухань з метою обговорення проекту “ Детального плану території частини кварталу житлової та громадської забудови в межах вул. Першотравнева – В.Чорновола – Ярослава Мудрого з метою розміщення культової будівлі « Зал Царства С

Дата створення: 20:42 30.11.2018

Христинівська міська рада повідомляє про проведення громадських слухань з метою обговорення проекту “ Детального плану території частини кварталу житлової та громадської забудови в межах вул. Першотравнева – В.Чорновола – Ярослава Мудрого з метою розміщення культової будівлі « Зал Царства Свідків Єгови » по вул. Першотравнева, 34. ”, яка перебуває в приватній власності РЕЛІГІНОЇ ГРОМАДИ СВІДКІВ ЄГОВИ У ГОЛОСІЇВСЬКОМУ РАЙОНІ М.КИЄВА.

Детального плану частини кварталу в межах вул. Першотравнева – Космонавтів з метою розташування АЗС на приватній земельній ділянці для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Космонавтів, 1 в місті Христинівка Черкаської області

Дата створення: 22:38 05.10.2018

Христинівська міська рада повідомляє про проведення громадських слухань з метою обговорення проекту “ Детального плану частини кварталу в межах вул. Першотравнева – Космонавтів з метою розташування АЗС на приватній земельній ділянці для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Космонавтів, 1 в місті Христинівка Черкаської області ”, яка перебуває в приватній власності гр. Паламарчука Анатолія Андрійовича.

Продаж через аукціон

Дата створення: 20:35 26.09.2018

обговорення проекту “ Детального плану території частини кварталу житлової та громадської забудови в межах вул. Першотравнева – В.Чорновола – Ярослава Мудрого

Дата створення: 21:14 13.08.2018

      Христинівська міська рада повідомляє про проведення громадських слухань з метою обговорення проекту “ Детального плану території частини кварталу житлової та громадської забудови в межах вул. Першотравнева – В.Чорновола – Ярослава Мудрого з метою розміщення магазину в місті Христинівка по вул. Першотравнева, 42. ”, яка перебуває в приватній власності гр. Кузнецова О.В.

Рішення

Дата створення: 21:24 20.07.2018

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Дата створення: 21:19 20.07.2018

Проведення громадських слухань з метою обговорення проекту “ Детального плану частини кварталу промислової зони в межах вулиць Пушкіна – Героїв Крут – Є.Коновальця"

Дата створення: 21:09 11.07.2018

Христинівська міська рада повідомляє про проведення громадських слухань з метою обговорення проекту “ Детального плану частини кварталу промислової зони в межах вулиць Пушкіна – Героїв Крут – Є.Коновальця  з метою розташування будівель і споруд на території ТОВ « ХРИСТИНІВКА -ПРОДТОВАРИ » по вул. Пушкіна, 113 в місті Христинівка Черкаської області ”, яка перебуває в приватній власності ТОВ « ХРИСТИНІВКА - ПРОДТОВАРИ ».