Христинівська міська рада
Христинівський район, Черкаська область

Оголошення

Обговорення проекту “ Детального плану центру міста Христинівка в межах вул. Ювілейна – Шевченка – Небесної сотні – Наконечного – П.Сагайдачного ».

Дата створення: 20:07 24.01.2019

      Христинівська міська рада повідомляє про проведення громадських слухань з метою обговорення проекту “ Детального плану центру міста Христинівка в межах вул. Ювілейна – Шевченка – Небесної сотні – Наконечного – П.Сагайдачного ».

Обговорення проекту “ Детального плану частини кварталу житлової та громадської забудови в межах вулиць В.Чорновола – Святотроїцька – Ярослава Мудрого міста Христинівка

Дата створення: 21:02 29.12.2018

Христинівська міська рада повідомляє про проведення громадських слухань з метою обговорення проекту “ Детального плану частини кварталу житлової та громадської забудови  в межах вулиць В.Чорновола – Святотроїцька – Ярослава Мудрого  міста Христинівка з метою будівництва групи малоповерхових багатоквартирних житлових будинків на комунальній земельній ділянці для будівництва і обслуговування багатоповерхового житлового будинку в місті Христинівка Черкаської області ”, яка перебуває в довгострокові оренді Корпорації « Житлобуд-1».

проведення громадських слухань з метою обговорення проекту “ Детального плану території частини кварталу житлової та громадської забудови в межах вул. Першотравнева – В.Чорновола – Ярослава Мудрого з метою розміщення культової будівлі « Зал Царства С

Дата створення: 20:42 30.11.2018

Христинівська міська рада повідомляє про проведення громадських слухань з метою обговорення проекту “ Детального плану території частини кварталу житлової та громадської забудови в межах вул. Першотравнева – В.Чорновола – Ярослава Мудрого з метою розміщення культової будівлі « Зал Царства Свідків Єгови » по вул. Першотравнева, 34. ”, яка перебуває в приватній власності РЕЛІГІНОЇ ГРОМАДИ СВІДКІВ ЄГОВИ У ГОЛОСІЇВСЬКОМУ РАЙОНІ М.КИЄВА.

Детального плану частини кварталу в межах вул. Першотравнева – Космонавтів з метою розташування АЗС на приватній земельній ділянці для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Космонавтів, 1 в місті Христинівка Черкаської області

Дата створення: 22:38 05.10.2018

Христинівська міська рада повідомляє про проведення громадських слухань з метою обговорення проекту “ Детального плану частини кварталу в межах вул. Першотравнева – Космонавтів з метою розташування АЗС на приватній земельній ділянці для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Космонавтів, 1 в місті Христинівка Черкаської області ”, яка перебуває в приватній власності гр. Паламарчука Анатолія Андрійовича.